Battlefield 2042 7. Sezon: Turning Point Yayınlandı! – TEKNOLOJİ

0

Yeni haritalar, yeni silahlar ve Battlefield 2042 aksiyonunun her zamanki ağır dozunun yer aldığı yeni sezon, ücretsiz erişimle oyuncularla buluşuyor.

Electronic Arts ve DICE’ın Battlefield 2042 serisinin yedinci sezonu Turning Point tüm platformlarda yayınlandı. İki yeni harita, yeni bir araç, yeni silahlar, yeni cihazlar ve oynanış iyileştirmelerini içeren yeni sezonda yer almak. Savaş Alanı 204221 Mart’tan 24 Mart’a kadar ücretsiz deneme için takvimlerinizi işaretleyebilirsiniz*!

Savaş Alanı 2042Yeni sezonla birlikte gelen haberler şöyle sıralanıyor:

YENİ HARİTALAR

Haven: Yepyeni Sezon 7 haritası, savaşı Şili’deki Atacama Çölü’ne götürüyor. Haven’ın kentsel savaş ortamı, piyade ve araç savaşlarının bir karışımını içeriyor ve Arica Harbor (Bad Company 2), Strike At Karkand (Battlefield 2) gibi oyunları içeriyor. ) ve Amiens (Battlefield 1 gibi geçmişin favori Battlefield oyunlarından ilham alıyor).

Stadyum: 7. Sezonun ilerleyen dönemlerinde Breakthrough, Conquest, Rush, Team Deathmatch ve Free for All modlarında oynanabilecek aksiyon dolu, yakın dövüş bir piyade haritası. BF 2042 müdavimleri arasında en çok talep edilen eklentilerden biri olan Stadyum, yenilenmeden önce Kum Saati haritasının bir parçasıydı ve güncellenerek kendi başına bir haritaya dönüştürüldü.

YENİ SİLAHLAR

AK 5C – Bu saldırı tüfeği, ateş gücü ve isabetlilik arasında mükemmel bir denge sunarak onu yakın mesafeli dövüşler için mükemmel bir silah haline getiriyor.

SCZ-3 – Ölümcül bir hafif makineli tüfek olan SCZ-3, özellikle yeniden yüklemeden önce daha fazla zaman sağlayan tamburlu şarjörle beslendiğinde yakın dövüş için mükemmel bir seçimdir.

DFR Strife LMG – 7. Sezonun sonunda piyasaya sürülen bu mükemmel silah, her iki ucun da en iyisini sunuyor; Kemer beslemeli mühimmat içeren DFR Strife, oyunculara bir LMG’nin şarjör boyutunu ve baskılayıcı kalitesini sunarken bir saldırı tüfeğinin hareket kabiliyetini de sunuyor.

YENİ CİHAZLAR

Predator SRAW: Battlefield tarihinin klasiklerinden biri geri dönüyor! Bu araçsavar fırlatıcının tel güdümlü füzesi, oyuncuların hem kara hem de hava araçlarını etkisiz hale getirmesine ve ortadan kaldırmasına yardımcı olacak.

YENİ ARAÇ

XFAD-4 Draugr – Sezon 7’de gelecek olan, EMP bombaları ve radar güdümlü füzeler de dahil olmak üzere gelişmiş bir hassas yönlendirme sistemine sahip bu son teknoloji ürünü uzaktan kumandalı hava bombardıman uçağıyla rakiplerinize paralarının karşılığını verin.

Herkese büyük aksiyona katılma şansı vermek için Battlefield 2042, 21-24 Mart tarihleri ​​arasında tüm platformlarda yeni bir ücretsiz erişim dönemi yaşayacak ve oyunculara Battlefield 2042’nin yeni sezonundaki bazı içerikleri deneme şansı verecek. özgür.

Savaş Alanı 2042 7. Sezon: Turning Point hakkında daha fazla bilgi almak için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

*Bu sınırlı süreli ücretsiz bir denemedir. Deneme süresi değişiklik gösterebilir. Ücretsiz deneme aşağıdaki zamanlarda aktif olacaktır:

– PlayStation’da 21 Mart Perşembe saat 01:00’den 25 Mart Pazartesi saat 24:00’a kadar.

– Xbox’ta 21 Mart Perşembe saat 01:00’den 25 Mart Pazartesi saat 24:00’a kadar.

– 21 Mart Perşembe saat 20.00’den 24 Mart Pazar saat 20.00’ye kadar Steam’de.

Play için internet bağlantısı, EA Hesabı ve EA Kullanıcı Sözleşmesi (terms.ea.com) ile Gizlilik ve Çerez Politikası’nın (privacy.ea.com) kabul edilmesi gerekir. Belirli platformlara erişim premium platform hesabı gerektirebilir. Ek oyun içeriği satın alınabilir ve oyun boyunca sürekli olarak kullanılabilir; Satın alınan içerik, deneme süresi tamamlandıktan sonra iade edilmeyecektir.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Antalya Haber Sunucu
meritking