Netanyahu’dan ‘savaş daha uzun aylar boyunca devam edecek’ mesajı!

0

İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu dün akşam düzenlediği basın toplantısında savaşa ilişkin açıklamalarda bulundu. İsrail Başbakanı Netanyahu yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Savaş devam ediyor. Her cephede savaşıyoruz. Büyük bir başarı elde ettik ama aynı zamanda acı bir bedel de ödedik” dedi.

“SAVAŞ UZUN AYLARCA DEVAM EDECEK”

Netanyahu ayrıca şunları söyledi: “Zafere ulaşmak daha fazla zaman alır. Savaş daha aylarca devam edecek.” dedi.

Netanyahu açıklamasına şu ifadelerle devam etti:

“ULUSLARARASI BASKIYI REDDETTİM”

“Politikam nettir. Başta Hamas’ın ortadan kaldırılması ve tüm rehinelerimizin serbest bırakılması olmak üzere savaşın hedeflerine ulaşılıncaya kadar savaşmaya devam edeceğiz. Rehinelerimizi geri getirme çabalarımızdan bir an bile geri adım atmayacağız. . evlerine. Başbakan olarak, bu hedeflere ulaşmadan savaşın durdurulması yönündeki uluslararası baskıya direneceğim.” “Reddettim”

(DHA)

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Devlet Bahçeli'den yılbaşı mesajında ​​'Atatürk' açıklaması!Devlet Bahçeli’den yılbaşı mesajında ​​’Atatürk’ açıklaması!
MSB duyurdu!  2 terörist etkisiz hale getirildiMSB duyurdu! 2 terörist etkisiz hale getirildi
CHP Lideri Özel'in yılbaşı mesajında ​​dikkat çeken seçmen vurgusuCHP Lideri Özel’in yılbaşı mesajında ​​dikkat çeken seçmen vurgusu

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Antalya Haber Sunucu
meritking