ŞANS TOPU SONUÇLARI 25 EKİM 2023! millipiyangoonline.com ile Şans Topu çekilişi sonuçları ve bilet sorgulama ekranı

0

Şans Topu çekilişi haftanın iki günü olmak üzere çarşamba ve pazar akşamları Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleşiyor. Şans Topu çekilişine katılarak şansını denemek isteyen vatandaşlar merakla sonuçların açıklanmasını bekliyorlar. Şans Topu 25 Ekim Çarşamba çekiliş sonuçlarını Milli Piyango’nun resmi sitesi olan millipiyangoonline.com ve haberimiz aracılığıyla takip edebilirsiniz.

ŞANS TOPU SONUÇLARI 25 EKİM AÇIKLANDI!

Bu haftanın ilk Şans Topu çekilişi sonuçları bu akşam belli oldu. Şans Topu çekilişi 25 Ekim 2023 Çarşamba akşamı saat 20.00’da gerçekleşti. İşte kazandıran numaralar:

ŞANS TOPU ÇEKİLİŞ SONUÇLARI – BİLET SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ

çekiliş topları

ŞANS TOPU NASIL OYNANIR?

Yenilenen Şans Topunun kuralları şu şekilde;

Bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 2 TL’dir.

Sen Seç!

Kolonunu ister kendi seçtiğin sayılar ile istersen de Rastgele seçeneğini kullanarak sistem tarafından rastgele seçilecek sayılar ile oluşturabilirsin. Satış noktalarında satılan Şans Topu oyunu için ise ,kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 5+1 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu!

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda üst bölümden 5 numaradan fazla ve/veya alt bölümden 1 numaradan fazla işaretlenmesiyle sistem oyunu oynanabilir. Bu durumda birden çok kolon oluşturulur. Üst bölümden en fazla 10 numara, alt bölümden ise 14 numara işaretlenebilir.

Günün önemli manşetleri
ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Cami kundakçısı yakalandı: FETÖ'den ihraç imam çıktıCami kundakçısı yakalandı: FETÖ’den ihraç imam çıktı
Uyuşturucu satışına müdahale edince öldürülmüştü! İşte o anlar...Uyuşturucu satışına müdahale edince öldürülmüştü! İşte o anlar…
Rusya'dan nükleer saldırı tatbikatı! "Büyük bir nükleer saldırı gerçekleştirmek için..."Rusya’dan nükleer saldırı tatbikatı! “Büyük bir nükleer saldırı gerçekleştirmek için…”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Antalya Haber Sunucu
marsbahis giriş