Şevval Sam gençlik sırrını açıkladı! Duyanlar inanamadı

0

Söylediği şarkılar ve rol aldığı yapımlardaki başarısıyla geniş bir hayran kitlesine sahip olan Şevval Sam, her açıklamasıyla ve her paylaşımıyla gündemde.

Yaşına meydan okuyan fiziği ve güzelliğiyle dikkat çeken Şevval Sam, bu kez gençliğinin sırrını ortaya çıkardı. Şevval Sam, katıldığı bir davette gençliğinin sırrını “merak, coşku ve neşeye” borçlu olduğunu söyledi.

Sevval 2

YORUMLAR KALDIRILDI

Şevval Sam'in gençliğinin sırrını duyanlar inanamadı. Sosyal medyada; “Bunlar yeterli mi?”, “Bunlarla olur mu?”, “Bunların yeterli olmadığını düşünüyorum.” gibi yorumlar yapıldı.

ekran penceresi

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Bu itiraf müftüyü şaşırttı!  Ne diyeceğini bilemedi... Nur Viral'de bomba gibi bir an yaşanıyor.Bu itiraf müftüyü şaşırttı! Ne diyeceğini bilemedi… Nur Viral'de bomba gibi bir an yaşanıyor.
Yeni aşkıyla el ele!  O anlarda yorumlar yağdı!  Yeni aşkıyla el ele! O anlarda yorumlar yağdı! “Bülent'i ne kadar çabuk unuttun?”
Bu anlar olaya dönüştü!  Dans ve el hareketi... Bu anlar olaya dönüştü! Dans ve el hareketi…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Antalya Haber Sunucu
marsbahis giriş